Šachy

Šachové dění na Valašsku

Diskuze

Zde můžete diskutovat...

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "2890":
Parfémy
Uniq cosmetics - registrace zdarma, sleva pro zaregistrované členy http://www.cesky-parfem.cz/ Sleva 30% - Uniq parfémy Uniq parfémy
Staňte se členem Oriflame Člen Oriflame nakupuje o 23% levněji než je cana v katalogu. gfhsdfh
Hazel
thnx for sharing this very good internet site.

Feel free to surf my webpage SEO forum
Domínek
www.penzijni-pripojisteni-info.cz/penzijni-pripojisteni penzijní pojištění
Porcelánový
Vencik
větrné elektrárny ziskejdotaci.cz/vetrne-elektrarny
Honzator
Jaromir Canibal
Vážení čeští a slovenští šachoví přátelé,

ukažme světu, že šachy hrát umíme!

Rád bych vás upozornil na možnost hraní off-line šachu na serveru Lechenicher SchachServer. Způsob hry vlastně odpovídá korespondenčnímu nebo e-mailovému šachu s tím rozdílem, že tahy provedete jednoduše a pohodlně na serveru. Odpadají tím problémy s nedoručením klasické korespondence nebo se spamovými filtry u e-mailových poskytovatelů. Můžete si i nastavit upornění na tahy soupeře i na další události, takže nemusíte kontrolovat zda jste v nějaké partii na tahu.

Své turnaje sem přenesla jedna z největších e-mailových šachových organizací IECG. Můžete zde hrát různé typy turnajů, otevřené, kvalifikační, poháry, zápasy, pyramidu, bez použití nebo s používáním šachových strojů. Brzy přibydou i tématické turnaje. Server počítá ratingy a lze zde dosáhnout i titulů.

Server podporuje v současné době již deset jazyků včetně češtiny. Hra zde je v základní verzi, která naprosto postačuje pro běžnou hru, zcela zdarma. Existuje i prémiové členství za 18 EUR ročně, které nabízí některé další funkce a turnaje. Na serveru je v současnosti registrováno téměř 3000 hráčů. Je zde diskuzní fórum, archiv partií i vnitřní systém zpráv pro komunikaci mezi hráči, rozhodčími a správcem.

Lechenicher SchachServer naleznete i na Facebooku.

Pro více informací navštivte http://lss.chess-server.net

Se šachovým pozdravem,

Jaromír Canibal

Honza
Prosím,podpořte hráče Rožnova.Určitě budeme klidnější a sebevědomější,když nás psychicky podpoříte.Pište.Děkuji.
honza
Dobrý den přeji.Rubrika problémy nebyla zrušena,byla pouze přejmenována na dotazy.Název problémy neměl označovat problémovou oblast šachu,ale dotazy na mou hlavu,s kterými jsem měl dotazujícím poradit.Zařadit rubriku s probémovým šachem však není špatný nápad,měl by jste pro mne nějaké šachové problémy,nebo nějakou stránku s problémy?Děkuji za příspěvek i za případnou odpověď!
Ahoj! Nenašel jsem zde rubriku problémy.

Už jsi ji zrušil? SHX153

 
Šachové dění na Valašsku