Šachy

Šachové dění na Valašsku

Archiv - klubové soutěže

8.kolo: TJ MOŘKOV - CHESSMONT ROŽNOV P.R. 5:3 - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4364":
Milan Kulišťák
Dobrý den pane Bendo,

jsem rád, že jste se ohradil vůči mému článku. Abych to uvedl na pravou míru. Hrál jsem hned vedle venkovních dveřích a tak nelušné výrazy, které bylo přes dveře zřetelně slyšet v klubovně, jsem si spojil s Vámi. Podle všecho je klidně možné, že už jste byl dávno doma. Máte pravdu, že jsem se zachoval neprofesionálně a vůči Vám neslušně. Když se nad tím zamyslím, tak nemůžu říct, že jste ony nepublikovatelné výrazy vyslovil konkrétně Vy a z Vašeho komentáře soudím, že tomu tak nebylo. Proto Vám dlužím upřímnou omluvu. Flustrací z mé vlastní partie, jsem nebyl schopen zachovat si chladnou hlavu při psaní článku. Do budoucna se budu snažit, aby se podobná chyba neopakovala.

S pozdravem Milan Kulišťák
Jan M.
Dobrý den,

články v rubrikách krajský přebor a druhá liga F jsou přejaty z webu rožnovského klubu CHESSMONT,pokud se Vás něco dotklo,chcete být vyslyšen a chcete diskutovat o této vzniklé situaci obraťte se na na tomto webu uvedené kontakty.Za vzniklé potíže se omlouvám.S pozdravem Jan Malčánek
Aleš Benda
Dobrý den,

rád bych se ohradil vůči některým informacím uvedených v tomto bulvárním článku. Konkrétně bych rád poprosil autora, aby uvedl, kterými nepublikovatelnými výrazy jsem prý Rožnovskou klubovnu počastoval. Jsem si absolutně jist, že žádné nepublikovatelné výrazy jsem z mých úst nevypustil. Pokud tedy za nepublikovatelné výrazy nepovažujete gratulaci soupeři k hezké a zasloužené výhře, a kroucení hlavou nad mou šachovou slepotou a zbrklostí doprovázené komentářem, že jsem to zahrál mizerně.

Musím říct, že Váš komentář mě opravdu šokoval, protože do doby, než jsem po brzké prohře odjel, vše bylo absolutně korektní z obou stran. Rád bych Vás tímto požádal, aby jste v komentáři uvedli pravdivé informace a omluvili se mi za velmi nekorektní a nepravdivé nařčení z neslušného chování. Vaše obvinění se mě velmi dotýká, protože jak mohou potvrdit stovky mých protihráčů a spoluhráčů, nikdy jsem se k neslušnému chování nejen za šachovnicí nesnížil a nesnížím.

S pozdravem

Mgr. Aleš Benda, Ph.D.

 
Šachové dění na Valašsku