Šachy

Šachové dění na Valašsku

Články

4.turnaj série GP školní mládeže regionu Vsetín

V sobotu 16.5.09 se na základní škole Integra Vsetín odehrál závěrečný turnaj série GP.Někteří se ještě stále "prali" o medailové příčky a sváděli mezi sebou napínavé souboje.Ve starších žácích bylo na první pohled jasné,jaký zápas rozhodne o vítězi...Na soupisce se objevila dvě jména,to mé a Ondry Karlíka.V prvním kole jsem se štěstím vyhrál na čas již v horší pozici s Davidem Dorotíkem,ale ve druhém kole jsem si bez problémů poradil s Novosadem.Nyní přišlo infarktové třetí kolo,kdo s koho,já vs Ondra Karlík.Rozehráli jsme Capablankovu variantu caro-kannu a já se dostal do horší pozice a s hrozně špatným časem jsem celou partii přemýšlel,jak se bránit proti hrozbám na otevřeném h-sloupci.Ondra takticky obětoval pěšce a má pozice se záhy zhroutila a praporek spadl.Musím uznat,že mě přehrál ve všech směrech.Tak jsem se rychle otřepal a znovu pokračoval ve své porušené krasojízdě.S Markem Masnotou jsem získal pika,který se stal nebezpečným volňasem a potom jsem pěknou dvojnásobnou "obětí" pěšce,kterou jsem nastražil léčku,vyhrál využitím slabé první řady(diagram v partiích-turnaje).No a zbytek partií s Tomášem Krahutkem,Josefem Bednaříkem a Janem Vidašičem jsem s úspěchem dotáhl do výher a obsadil druhé místo se 6 body ze 7 možných.Na závěr se rozdělovaly medaile,poháry,ceny a diplomy,jak hráčům tak dospělým,kteří připravili tento turnaj a podíleli se na jeho bezproblémovém chodu.

V turnaji byli oceněni:
starší:   1.Ondřej Karlík 7b 2.Jan Malčánek 6b 3.Marek Masnota 5b
mladší: 1.Jaroslav Lukaštík 6,5b 2.Daniel Gargulák 5,5b 3.Matyáš Kovařík 5,5b

v GP:
starší:   1.Štěpán Morávek 54b 2.Jakub Pekař 48b 3.Marek Masnota 46b
mladší: 1.Jaroslav Lukaštík 60b(100%) 2.Jakub Krejča 52b 3.Matyáš Kovařík 50b

výsledky v celém zobrazení

IV. ROČNÍK májového šachového turnaje mládeže

(závěrečný turnaj GP okresu Vsetín 2009/2010)

ZŠ integra Vsetín 16.5.2009

Hlavní rozhodčí: Jaromír Galetka

Organizace: Josef Kovařík

 

Starší žáci (kategorie H-16)

   Poř.

Name

Loc

Club                              Score  M-Buch. Buch.    Progr.

    1

Karlík Ondřej

1856

ZŠ Hošťálková

7

19.0

27.0

28.0

 

    2

Malčánek Jan

1834

Chessmont Rožnov

6

20.0

29.0

23.0

 

    3

Masnota Marek

1250

ZŠ Růžďka

5

20.0

27.5

21.0

 

    4

Dorotík David

 

ZŠ Karolinka

4

18.5

27.5

16.0

 

    5

Krhutek Tomáš

 

Valašská Bystřice

4

18.5

26.0

16.0

 

    6

Bednařík Pepa

 

ZŠ Hošťálková

4

18.0

25.5

16.0

 

    7

Novosad Jaroslav

 

ZŠ Francova Lhota

3

16.5

24.5

14.0

 

    8

Trčálek David

 

Sokol Ústí

2.5

13.0

17.5

  9.5

 

    9

Vidašič Jan

 

ZŠ Růžďka

2

17.5

25.0

  8.0

 

   10

Frantin Miroslav

 

ZŠ Horní Lideč

2

16.5

24.0

  9.0

 

   11

Holec Roman

 

ZŠ Horní Lideč

2

14.5

19.0

  6.0

 

   12

Hrbáček Vlastimil

 

Huslenky

0.5

14.5

21.5

  1.5


Mladší žáci (kategorie H-12)

Poř.   Name                                  Loc       Club                               Score   M-Buch.  Buch.   Progr.

 1

Lukaštík  Jaroslav

1250

Sokol Ústí

6.5

22.0

30.0

25.5

 2

Gargulák  Daniel

 

ZŠ Hošťálková

5.5

22.5

30.5

21.0

 3

Kovařík  Matyáš

1263

ZŠ Integra Vsetín

5.5

22.0

30.0

23.0

 4

Kachtík  Karel

1250

ZŠ Hošťálková

5.5

20.0

28.0

22.0

 5

Matúš  Rudolf

 

ZŠ Francova Lhota

5

21.5

31.0

22.0

 6

Fojtů  Áron

1100

ZŠ Integra Vsetín

5

21.5

30.0

22.0

 7

Matúš  Erik

 

ZŠ Francova Lhota

5

20.5

29.0

19.0

 8

Sicha  Marek

 

ZŠ Huslenky

5

19.5

28.0

19.0

 9

Černotík  Jaroslav

1100

ZŠ Růžďka

4.5

24.5

34.0

23.5

10

Vraj  Karel

 

ZŠ Hošťálková

4.5

22.5

32.0

20.5

11

Gabryš  Lukáš

1100

ZŠ Jablůnka

4.5

21.0

29.0

21.5

12

Výchopeň  Michal

1250

ZŠ Integra Vsetín

4.5

20.5

28.5

20.5

13

Krejča  Jakub

1250

ZŠ Hošťálková

4

21.0

29.0

14.5

14

Molda  Martin

 

ZŠ Jablůnka

4

21.0

28.5

18.0

15

Dančáková  Klára

 

ZŠ Hošťálková

4

20.0

27.5

17.0

16

Feix  Vilém

 

ZŠ Branky

4

19.5

27.5

19.0

17

Březina  Adam

1100

ZŠ Hošťálková

4

18.5

26.5

15.0

18

Trčálek  Lukáš

 

Sokol Ústí

4

17.5

24.5

15.0

19

Adámek  Jiří

 

ZŠ Jablůnka

4

17.0

25.0

14.0

20

Budík  Pavel

1100

ZŠ Integra Vsetín

4

17.0

24.5

15.0

21

Kovář  Tomáš

 

ZŠ Francova Lhota

4

16.0

21.5

16.0

22

Šak  Šimon

 

ZŠ Jablůnka

4

15.0

20.0

12.0

23

Trlica  Michal

 

Sokol Ústí

3.5

16.5

25.0

14.0

24

Kopecký  Petr

 

ZŠ Jablůnka

3.5

15.5

22.5

14.5

25

Swěnti  David

 

ZŠ Hošťálková

3.5

15.5

20.5

12.5

26

Gálik  Jakub

1100

ZŠ Hošťálková

3

20.5

27.0

15.0

27

Hrbáček  Pavel

 

ZŠ Huslenky

3

19.5

28.0

13.0

28

Daniš  Petr

 

ZŠ Vyhlídka V.M.

3

19.5

26.0

15.0

29

Vraj  Ondřej

 

ZŠ Hošťálková

3

17.5

24.0

10.0

30

Molda  Jakub

 

ZŠ Jablůnka

3

16.5

24.5

10.0

31

Bartoň  Ondřej

 

ZŠ Růžďka

3

16.5

24.0

13.0

32

Hnátek  Jakub

 

Sokol Ústí

3

15.5

20.5

12.0

33

Dalecký  Vojta

 

ZŠ Karolinka

3

14.5

20.5

10.0

34

Teleky  Marek

1100

ZŠ Integra Vsetín

3

13.0

18.0

 7.0

35

Kovařík  Filip

 

ZŠ Huslenky

2.5

16.5

23.5

11.0

36

Šimara  Adam

 

ZŠ Huslenky

2.5

16.0

23.5

11.0

37

Mikulík  Lukáš

 

ZŠ Integra Vsetín

2.5

16.0

23.5

10.0

38

Lukaštík  Ivan

 

Sokol Ústí

2.5

13.5

19.0

 6.0

39

Feix  Jiří

 

ZŠ Branky

2

15.5

21.5

10.0

40

Mrnuštík  Petr

 

ZŠ Jablůnka

2

14.0

19.0

 5.0

41

Karlík  Jáchym

 

MŠ Kateřinice

2

12.5

17.0

 6.0

42

Reisskup  Radim

 

ZŠ Branky

2

10.5

16.0

 5.0

43

Strnad  Jakub

 

ZŠ Branky

1.5

14.0

19.5

 7.0

44

Dobeš  Bob

 

ZŠ Jablůnka

1.5

13.0

18.0

 8.5

45

Chrástecký  Radek

 

ZŠ Huslenky

1

10.0

14.5

 2.0

46

Obšivačová  Jana

 

Valašská Bystřice

0.5

12.0

17.0

 1.5


         II.  ROČNÍK  ŠACHOVÉ  GRAND  PRIX  ŠKOLNÍ  MLÁDEŽE  -  REGION  VSETÍN 

                                   Konečné pořadí  -  starší žáci  (kategorie H-16)  2008 / 2009

   

Jméno

škola / oddíl

Fr. Lhota

GP / TB

Karolina

GP / TB

Bystřička

GP / TB

Vsetín

GP / TB

celkově

GP / TB

1.

Morávek Štěpán

ZŠ Karolinka

18 /

18 / 5

18 / 5

-

54 / 15˝

2.

Pekař Jakub

ZŠ Karolinka

20 /

14 /

14 /

-

48 / 14˝

3.

Masnota Marek

ŠO Bystřička

6 / 4

16 / 5

12 / 4

18 / 5

46 / 14

4.

Karlík Ondřej

ZŠ Hošťálková

-

20 /

-

20 / 7

40 / 13˝

5.

Dorotík David

ZŠ Karolinka

9 / 4

10 /

-

16 / 4

35 / 12˝

6.

Pohůnek David

ZŠ Francova Lhota

1 / 3

8 / 4

20 / 5

-

29 / 12˝

7.

Krhutek Tomáš

Valašská Bystřice

4 /

-

10 / 4

14 / 4

28 / 11˝

 

Novosad Jaroslav

ZŠ Francova Lhota

7 / 4

9 /

9 / 4

10 / 3

28 / 11˝

9.

Zimek Rostislav

ZŠ Francova Lhota

14 / 5

12 /

-

-

26 /

10.

Pohůnek Ondřej

ZŠ Francova Lhota

12 /

1 / 3

8 / 4

-

21 / 11˝

11.

Bednařík Josef

ZŠ Hošťálková

0 / 3

6 / 4

1 /

12 / 4

19 / 10˝

12

Bělota Patrik

ZŠ Francova Lhota

3 /

-

16 /

-

19 / 8

13.

Bistrý Ondřej

ZŠ Francova Lhota

5 / 4

7 / 4

6 /

-

18 / 11˝

14.

Smutek Jiří

ZŠ Vidče

16 / 5

0 /

-

-

16 /

15.

Zajíček Václav

ŠO Bystřička

10 / 4

-

5 / 3

-

15 / 7

16.

Trčálek David

Sokol Ústí

0 / 2

5 /

0 / 1

9 /

14 / 8

17.

Františ Miroslav

ZŠ Horní Lideč

0 / 2

0 / 2

3 / 3

7 / 2

10 / 7

18.

Vidašič Jan

ŠO Bystřička

-

-

2 / 3

8 / 2

10 / 5

19.

Holec Roman

ZŠ Horní Lideč

0 / 3

3 / 3

0 / 2

6 / 2

9 / 18

20.

Vilém Rostislav

ZŠ Vsetín-Ohrada

8 / 4

-

-

-

8 / 4

21.

Křenek Jiří

Valašská Bystřice

0 /

-

7 /

-

7 /

22.

Hrbáček Vlastimil

ZŠ Huslenky

-

-

-

5 / ˝

5 / ˝

23.

Chromík Vojtěch

ZŠ Horní Lideč

0 / 3

0 / 2

4 / 3

-

4 / 8

24.

Pavelka Jan

ZŠ Karolinka

-

4 /

0 /

-

4 / 6

25.

Dohnál Lukáš

ZŠ Branky

-

2 / 3

0 / 2

-

2 / 5

26.

Petrůj Jakub

ZŠ Francova Lhota

2 /

0 /

-

-

2 / 5

27.

Štefl Eduard

ZŠ Vsetín-Trávníky

-

0 /

-

-

0 /

28.

Tomšej Tomáš

ŠO Bystřička

-

-

0 /

-

0 /

29.

Oulehlová Jana

ZŠ Integra Vsetín

-

0 / ˝

-

-

0 / ˝

 

Malčánek Jan

Chessmont Rožnov

-

-

GP - / 7

GP - / 6

mimo GP

 

Jurča Marek

ŠKZ Vsetín

GP - / 6˝

-

-

-

mimo GP

 

Hurta Pavel

ŠO Bystřička

-

-

GP - /

-

mimo GP

 

Orság Josef

Karolinka

-

GP - / 3˝

-

-

mimo GP

Konečné pořadí  -  mladší  žáci  (kategorie H-12)  2008 / 2009

 

jméno

škola / oddíl

Fr. Lhota

GP / TB

Karolinka

GP / TB

Bystřička

GP / TB

Vsetín

GP / TB

celkově

GP / TB

1.

Lukaštík Jaroslav

Sokol Ústí

14 / 5

20 /

20 /

20 /

60 / 19˝

2.

Krejča Jakub

ZŠ Hošťálková

18 /

18 /

16 / 6

3 / 4

52 / 18

3.

Kovařík Matyáš

ZŠ Integra Vsetín

20 /

14 / 5

14 /

16 /

50 / 17˝

4.

Kachtík Karel

ZŠ Hošťálková

16 / 5

16 /

12 / 5

14 /

46 / 16

5.

Gargulák Daniel

ZŠ Hošťálková

10 / 4

12 / 5

10 / 5

18 /

40 / 15˝

6.

Černotík Jaroslav

ŠO Bystřička

7 / 4

4 / 4

18 / 6

7 /

32 / 14˝

7.

Fojtů Áron

ZŠ Integra Vsetín

12 /

7 / 4

2 / 4

10 / 5

29 / 13˝

8.

Matúš Rudolf

ZŠ Franc. Lhota

0 / 2

9 /

1 / 4

12 / 5

22 / 13˝

9.

Sicha Marek

ZŠ Huslenky

-

5 / 4

7 / 5

8 / 5

20 / 14

10.

Výchopeň Michal

ZŠ Integra Vsetín

6 / 4

8 / 4

0 / 4

4 /

18 / 12˝

11.

Gabryš Lukáš

ZŠ Jablůnka

-

-

9 / 5

5 /

14 /

12

Matúš Erik

ZŠ Franc. Lhota

1 / 3

3 / 4

0 / 4

9 / 5

13 / 12

13.

Feix Vilém

ZŠ Branky

-

6 / 4

5 /

0 / 4

11 / 12˝

14.

Vraj Karel

ZŠ Hošťálková

4 /

-

0 / 3

6 /

10 / 11

15.

Slavětinský Jan

ZŠ Hošťálková

0 / 3

10 / 5

-

-

10 / 8

16.

Kovář Tomáš

ZŠ Franc. Lhota

9 / 4

0 / 3

0 / 4

0 / 4

9 / 12

17.

Gálik Jakub

ZŠ Hošťálková

-

0 /

8 / 5

0 / 3

8 / 11˝

18.

Indrák David

ZŠ Salvátor VM

8 / 4

0 / 3

0 / 4

-

8 / 11

19.

Gajdoš Daniel

ZŠ Hošťálková

3 /

0 /

4 /

-

7 / 11˝

20.

Trčálek Lukáš

Sokol Ústí

0 / 3

0 / 3

6 / 5

0 / 4

6 / 12

21.

Teleky Marek

ZŠ Integra Vsetín

5 / 4

0 / 3

0 / 3

0 / 3

5 / 10

22.

Molda Martin

ZŠ Jablůnka

-

-

3 /

2 / 4

5 /

23.

Budík Pavel

ZŠ Integra Vsetín

0 / 3

2 / 4

0 / 2

0 / 4

2 / 11

24.

Peredarjuk Daniel

ŠO Bystřička

2 /

-

-

-

2 /

25.

Bartoň Ondřej

ŠO Bystřička

-

1 / 4

0 /

0 / 3

1 /

26.

Dančáková Klára

ZŠ Hošťálková

-

-

0 / 2

1 / 4

1 / 6

28.

Hrbáček Pavel

ZŠ Huslenky

-

0 / 3

0 / 4

0 / 3

0 / 10

29.

Trlica Michal

Sokol Ústí

0 /

0 / 3

0 / 3

0 /

0 /

30.

Dalecký Vojtěch

ZŠ Karolinka

0 / 2

0 / 3

0 /

0 / 3

0 /

31.

Březina Adam

ZŠ Hošťálková

-

0 / 2

0 /

0 / 4

0 /

32.

Jašek Jan

ZŠ Huslenky

-

0 / 3

0 / 4

-

0 / 7

 

Molda Jakub

ZŠ Jablůnka

-

-

0 / 4

0 / 3

0 / 7

 

Hrbáček Pavel

ZŠ Huslenky

-

-

0 / 4

0 / 3

0 / 7

 

Kopecký Petr

ZŠ Jablůnka

-

-

0 /

0 /

0 / 7

36.

Šak Šimon

ZŠ Jablůnka

-

-

0 /

0 / 4

0 /

 

Šulák Pavel

ZŠ Huslenky

-

0 / 2

0 / 4

-

0 / 6

 

Hnátek Jakub

Sokol Ústí

-

-

0 / 3

0 / 3

0 / 6

39.

Adámek Jiří

ZŠ Jablůnka

-

-

0 /

0 / 4

0 /

 

Kovařík Filip

ZŠ Huslenky

-

-

0 / 3

0 /

0 /

41.

Lukaštík Ivan

Sokol Ústí

-

-

0 /

0 /

0 / 5

42.

Hollý Aleš

ZŠ Karolinka

-

0 / 2

0 / 2

-

0 / 4

 

Zapalač Tomáš

ZŠ Karolinka

-

0 / 2

0 / 2

-

0 / 4

 

Kořenek Josef

ZŠ Franc. Lhota

-

-

0 / 4

-

0 / 4

45.

Žamboch Tomáš

ZŠ Jablůnka

-

-

0 /

-

0 /

 

Václavík Zdeněk

ZŠ Huslenky

 

 

0 /

-

0 /

 

Swěnti David

ZŠ Hošťálková

-

-

-

0 /

0 /

48.

Chromčák Michal

ZŠ Huslenky

-

0 / 1

0 / 2

-

0 / 3

 

Daniš Petr

ZŠ Vyhlídka VM

-

-

-

0 / 3

0 / 3

 

Vraj Ondřej

ZŠ Hošťálková

-

-

-

0 / 3

0 / 3

 

Hrbáček Petr

ZŠ Huslenky

-

-

0 / 3

-

0 / 3

 

Maňák Filip

ZŠ Hošťálková

-

-

0 / 3

-

0 / 3

 

Jašková Adéla

ZŠ Huslenky

-

-

0 / 3

-

0 / 3

 

Šrámek Adam

ZŠ Jablůnka

-

-

0 / 3

-

0 / 3

 

Pernický Daniel

ZŠ Vidče

-

0 / 3

-

-

0 / 3

56.

Indráková Lucie

ZŠ Salvátor VM

0 / 1

0 / 0

0 /

-

0 /

 

Garguláková Karolína

ZŠ Franc. Lhota

0 /

-

-

-

0 /

 

Dřevojánek Daniel

ZŠ Jablůnka

-

-

0 /

-

0 /

 

Šimara Adam

ZŠ Huslenky

-

-

-

0 /

0 /

 

Mikulík Lukáš

ZŠ Integra Vsetín

-

-

-

0 /

0 /

 

Mrnuštík Petr

ZŠ Jablůnka

-

-

0 / ˝

0 / 2

0 /

62.

Orság Kryštof

ZŠ Huslenky

-

-

0 / 2

-

0 / 2

 

Reisskup Radim

ZŠ Branky

-

-

-

0 / 2

0 / 2

 

Feix Jiří

ZŠ Branky

-

-

-

0 / 2

0 / 2

 

Karlík Jáchym

MŠ Kateřinice

-

-

-

0 / 2

0 / 2

66.

Zvěřina Jiří

ZŠ Karolinka

-

-

0 /

-

0 /

 

Strnad Jakub

ZŠ Branky

-

-

-

0 /

0 /

 

Dobeš Bob

ZŠ Jablůnka

-

-

-

0 /

0 /

69.

Chrástecký Radek

ZŠ Huslenky

-

-

-

0 / 1

0 / 1

70.

Obšivačová Jana

Valašská Bystřice

-

-

-

0 / ˝

0 / ˝

Žádné komentáře
 
Šachové dění na Valašsku